Виклик нарколога додому в Одесі

ВИКЛИКАЙ НАРКОЛОГА
ЗАРАЗ!
Виклик нарколога додому в Одесі

ВИКЛИКАЙ НАРКОЛОГА
ЗАРАЗ!Терміновий виклик нарколога додому

Збереження сімейного вогнища, міцного здоров'я та всебічного благополуччя близьких - одне з найбільш важливих цінностей кожної людини, незалежно від її статусу, статі чи віку. За роки роботи, Наркологічна клініка "Інсайт" переконалася, що збереження розуму, здорового та тверезого, головний пріоритет гармонійних взаємин у сім'ї та суспільстві.

Наркологи нашої клініки мають глибокий і практичний досвід роботи з людьми, які зазнали алкогольної залежності. Ми стежимо за:


Один із ключових принципів - це висока доступність хорошого лікаря нарколога для кожного, хто потребує його. Усі процедури, які проводять наркологи клініки "Інсайт" виконуються анонімно. Ми ніколи не повідомляємо конфіденційну інформацію щодо стану наших пацієнтів стороннім.Вартість послуг

Найменування послуги Ціна
Консультація:  
Запис на консультацію до клініки 1200 грн/год
Консультація з виїздом додому 1800 грн/виїзд
Консультація нарколога онлайн 700 грн
Виведення із запою:  
Стандартна процедура 1600 грн
Максимальна процедура 1900 грн
Преміум процедура 2600 грн
Кодування від 1500 грн
Зняття ломок від 2400 грн
Тест на наркотики від 600 грн
Знижка при повторному зверненні 200 грн
Отримати анонімну
допомогу нарколога.Анонімний виклик лікаря нарколога додому

Виклик додому хорошого лікаря нарколога платний. Ціни на послуги варіюються у межах від 1600 грн. до 3800 грн. Більш повну інформацію про ціни Ви можете дізнатись за телефоном. Платний виклик нарколога включає наступне:
Наркологи наркологічної клініки, мають величезний багаж терпіння, співчуття і досвіду. Ми знаходимо підхід практично до кожного. В Одесі багато людей, які потребують гарної наркологічної допомоги. Платний виклик нарколога несе фінансове навантаження на пацієнта чи його близьких. Тому наркологічна клініка, для доступності кожному, задумалася над тим як знизити вартість і зробити її недорогою. Отже, переваги платної наркологічної допомоги в Одесі:Найчастіше співробітників наркологічної клініки "Інсайт" викликають додому родичі пацієнтів. Нарколог, у рамках розмови по телефону, дізнається детальну інформацію: вік, кількість днів вживання спиртного та кількість випитого, вік, загальний стан та згода пацієнта на платну процедуру.

Ми, наркологічна клініка "Інсайт", завжди працюємо відкрито та чесно. Виклик платного нарколога, на жаль, не завжди закінчується перериванням запою. Для цього існує низка причин:


Хороший нарколог в Одесі готовий допомогти кожній страждаючій душі, провести бесіду під час процедури про шкоду спиртного, вказати шлях виходу із цього порочного кола. Наприкінці процедури нарколог обов'язково залишає докладні рекомендації та поради родичам та пацієнту. Протягом доби нарколог забезпечує постійний зв'язок.Цілодобова наркологічна клініка "Інсайт"

З першого дня діяльності наркологічна клініка "Інсайт" працює анонімно. Ми не передаємо даних про наших пацієнтів третім особам. Наші лікарі наркологи, приїжджаючи на виклик, мають абсолютно непомітний вигляд. Ніхто, навіть сусіди, не зрозуміє що відбувається у вашій квартирі. Анонімність зберігається за будь-якої ситуації, які виникають до і після візиту нарколога. Поряд з анонімністю, ми повністю відкриті для пацієнта та кола родичів, присвячених проблемі алкоголізму. Ми надаємо всю потрібну інформацію для цих осіб.

Наркологічна клініка "Інсайт" стоїть на варті домашнього вогнища, взаємин між родичами та близькими людьми. Ми глибоко розуміємо проблему та вивчаємо її у кожному окремому випадку. Як кажуть "життя найкращий драматург". Більше 85% наших пацієнтів при проведенні актуальної та пропорційної процедури детоксикації виходять зі стану запою. Ми пропонуємо нашим пацієнтам лише клінічно випробувані препарати із максимальним ефектом.

Ми включили в рамки процедур наркологічної клініки "Інсайт" наступні методи дослідження та діагностики:Наркологічна клініка "Інсайт" працює у місті Одеса та передмісті. Виклик платного нарколога не включає оплату за виїзд в рамках міста Одеса, крім селища Котовського та передмістя. Виїзд за межі міста оплачується з розрахунку 15 грн. за кілометр.

Для виклику хорошого нарколога додому, достатньо зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайті наркологічної клініки. Лікар обговорить деталі та повідомить час прибуття. Пам'ятайте, що ресурс організму обмежений, при виявленні ускладнень або погіршення стану, негайно звертайтеся за допомогою.

З турботою про ваше здоров'я, Наркологічна клініка "Інсайт".Перевірив текст Ахметов Рустам Ханіфович.

X

Заповніть форму і ми передзвонимо Вам!

X

Заповніть форму і ми передзвонимо Вам!